خرید ملک در گرجستان

اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان

مزایای خرید ملک در گرجستان :

یکی از روش های دریافت اقامت گرجستان خرید ملک در این کشور می باشد فرقی نمیکند که ملکی که شما می خرید تجاری باشد مسکونی باشد یا هتل باشد مهم این است که حداقل مبلغ آن ۱۰۰٫۰۰۰ هزار دلار آمریکا باشد اما آیا خرید ملک به تنهایی برای دریافت اقامت و تمدید آن کافی است پیشنهاد میکنیم ادامه این مقاله را در وب سایت رایا جورجیا مطالعه کنید .

روش دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان  :

شما با مراجعه به کشور گرجستان و مراجعه به یکی از دفاتر شرکت رایا جورجیا ابتدا مشاورات لازم را در زمینه انواع روش های دریافت اقامت گرجستان و خرید ملک در گرجستان  کسب می کنید و سپس توسط یکی از مشاورین املاک شرکت به دیدن پروژه ها و ملک های شرکت میروید لطفا توجه نمایید در گرجستان یک ملک توسط شرکت های مختلف قیمتش میتواند بالا باشد یا به قیمت واقعی به فروش برسد لطفا با تحقیق کامل اقدام به خرید نمایید تا ملک به قیمت گزاف به شما فروخته نشود.

شما بعد از انتخاب ملک و استعلامات مربوطه توسط وکلای حقوقی شرکت رایا جورجیا ( ملک در رهن بانک نباشد- مشکل حقوقی نداشته باشد و به نام شخص فروشنده باشد)  همراه با مالک به اداره اقامت یا همان ساختمان دادگستری گرجستان که ایرانی ها آن را به عنوان ساختمان قارچی میشناسند مراجعه میکنید و بعد از تشکیل پرونده و کارهای نقل و انتقال هزینه ملک را به حساب صاحب خانه یا همان فروشنده واریز میکنید .

در این مرحله سند خانه بنام شما خورده و برگه ای به زبان گرجی به شما خواهند داد که همان سند شما می باشد اما اگر این برگه را گم کردید نگران نباشید میتوانید خرید ملک در گرجستان  آن را مجدد از سایت اداره اقامت گرجستان دریافت و یا با مراجعه به ساختمان قارچی مجددا آن را پرینت بگیرید .

بعد از دریافت سند وکلای شرکت رایا جورجیا برای دریافت اقامتتان اقدام خواهند کرد که این پروسه بسته به انتخاب شما ۱۰ یا ۲۰ یا ۳۰ روز کاری زمان خواهد برد .

تمدید اقامت گرجستان از طریق ملک :

معمولا و در اکثر مواقع بعد از خرید ملک به شما اقامت یک ساله خواهند داد که میتوانید بعد از دریافت اقامت خود برای سایر افراد خانواده نیز درخواست اقامت بدهید .

اما بعد از اتمام اقامت چه باید بکنیم خرید ملک در گرجستان  ؟ معمولا ۴۵ یا نهایت ۲۰ روز قبل از اتمام اقامت شما باید برای تمدید اقامت خود اقدام نمایید برای این کار ابتدا باید سوء پیشینه از سفارت ایران دریافت کنید و سپس همراه با مدارک سند شناسایی خود و پرینت حساب بانکی گرجستان به اداره اقامت مراجعه و درخواست تمدید اقامت را دهید .

اما چرا در بعضی مواقع با اینکه ملک خریداری شده ۱۰۰٫۰۰۰ دلار می باشد اما اقامت شخص درخواست دهنده ریجکت خواهد شد ؟ در جواب باید گفت دولت گرجستان به دنبال شهروندانی است که حضوری فعال در این کشور داشته باشند و دارای تمکن مالی باشند و حساب بانکی فعال داشته باشند و در کل برای کشور گرجستان سود آور باشند .

متاسفانه بسیاری از هموطنان ما این نکات را رعایت نمیکنند و یا در طول مدت اقامت خود در کشور گرجستان باعث بی نظمی و تخلف در این کشور میشوند که با توجه به سیستم قوی پلیس امنیت گرجستان نام این افراد به لیست سیاه اضافه شده و اقامتشان تمدید نخواهد شد .

یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن افراد این است که روی ملک خریداری شده اقامت فعال دیگری وجود دارد که شخص خریدار از این موضوع ناآگاه است و باعث ریجکتی شخص مورد نظر میشود اما نگران نباشید وکلای حقوقی رایا جورجیا قبل از خرید تمام استعلامات لازم را انجام خواهند داد تا شما با خیالی آسوده و به قیمت واقعی ملکتان را خریداری نمایید .

قیمت خرید خانه در گرجستان :

قیمت ها در نقاط مختلف گرجستان و حتی پایتخت این کشور شهر تفلیس بسیار متفاوت میباشد که میتوان از متری ۴۰۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار ملک مورد نظر قیمت داشته باشد اما چگونه متوجه قیمت واقعی شویم .

شما میتوانید از طریق کارشناسان معتبر وزارت دادگستری گرجستان قیمت واقعی ملکتان را بدست آورید اما بهترین راه استعلام قیمت از چند املاک معتبر میباشد تا متوجه شوید قیمت ملکتان همان است که مشاور به شما قیمت میدهد .

ما در رایا جورجیا این اطمینان را به مشتری میدهیم که بعد از دیدن ملک خیالش از بابت قیمت راحت باشد زیرا ما معتقدیم که صداقت در کار بهترین روش تبلیغات می باشد .

چرا خرید خانه در گرجستان :

کشور گرجستان دارای آب و هوای متعادل می باشد این کشور نزدیک ایران میباشد و فرهنگ این کشور به ایران نزدیک میباشد مردمان گرجستان بسیار خون گرم میباشند و معمولا با افراد خارجی در صورت رعایت قوانین کشورشان خوب میباشند .

خرید خانه در گرجستان میتواند برای شما اقامت یک ساله و در صورت رعایت شرایط بالا تمدید و بعد از ۵ سال اقامت دائم و پس از آن در صورت داشتن شرایط لازم پاسپورت به همراه داشته باشد در صورت خرید خانه در گرجستان شما برای تمدید اقامتتان نیازی به پرداخت مالیات سالانه ندارید .

با توجه به اینکه گرجستان عضو ناظر اتحادیه اروپا می باشد میتواند سرمایه ملکتان در آینده چند برابر شود و چشم انداز روشنی دارد .

انواع خانه در گرجستان :
خانه بلک : این خانه فقط دارای یک چهار دیواری می باشد و هیچ گونه تاسیسات عمرانی حتی دیوار داخلی ندارد .
خانه وایت : این خانه برخلاف خانه بلک در آن دیوارکشی انجام شده و لوله کشی و برق کاری در آن انجام شده است ولی کابینت و سرامیک و …. ندارد .
خانه گرین : این خانه همانند خانه های خودمان در ایران میباشد و آماده اسکان میباشد قیمت این نوع خانه نسبت به خانه های قبلی بالاتر می باشد .

خانه فرنیش : این خانه دارای وسایل زندگی لوازم برقی آشپزخانه تخت خواب پکیچ کولر مبل و … میباشد و خریدار فقط وسایل شخصی خود را به خانه می آورد این خانه گرانترین خانه در گرجستان میباشد .

شرکت رایا جورجیا با داشتن کادر مجرب و قویترین فایلینگ در نقاط مختلف تفلیس و باتومی بهترین قیمت ها را و لوکس ترین خانه ها را برای شما آماده کرده است و با بهره گیری از وکلای مجرب گرجی کارهای حقوقی شما را انجام خواهد داد برای مشاور رایگان میتوانید از طریق شماره زیر به صورت مستقیم یا از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید .

در ضمن پشتیبانی آنلاین نیز در کنار شما میباشد .

Designed by rawpixel.com / Freepik Designed by pch.vector / Freepik سرمایه گذاری در گرجستان